Pazar, Nisan 11, 2021

Vizyonumuz & Misyonumuz

Kuruluş amacımız;

Firmamız bünyesinde barındırdığı makine ekipmanları ile anahtar teslim projeler üretebilmektedir. Sektörde yaşanılan en büyük sıkıntı müşterilerimizin tek muhatap görmek isteme arzusudur. Deneyimli ekibimizle firmamız hidrolik güç ünitesi, hidrolik silindir ve elektrik panosu imalatını kendi bünyemiz içerisinde yapılabilmekteyiz. İşlerin tek elden yürütülmesi müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir. Bu sayede herhangi bir arıza durumunda hatanın hidrolik silindirde mi, hidrolik güç ünitesinde mi, elektrik panosunda mı olduğunu araştırarak vakit kaybındansa anında müdahale etmemize rahatlık sağlamıştır.

Misyonumuz;

İmalatçılarımızın projelerine hayat verip yerli imalatın güçlenmesini sağlamak.

Vizyon;

Projelerimizin dünyada değer görmesini ve ilham kaynağı olmasını sağlamak. 

İmalatımız;

Müşterilerimizden gelen proje talepleri yerinde veya dökümanlar aracılığıyla şekillendirilip tasarımı yapılır. Tasarımı yapıldıktan sonra imalata girmeden önce müşterilerimizden onay alınır. Gerekli lazer kesim, büküm, boya işlemlerinin ardından test sistemimiz ile basınç testi yapılır ve teslim edilir.

Yapmış olduğumuz projelerimizin sahada devreye alınması hizmetlerimiz arasındadır. Hidrolik borulama ve hortumlama yerinde yapıldıktan sonra sistemin çalışır vaziyette teslimatı yapılır.